TURNIEJE

Turnieje w Blackjack Online

Wiele różnych kasyn oferuje turnieje w Blackjack, tym samym, aby przyciągnąć graczy w spokojnych okresach. Zapewniają tym samym, szansę na zgarnięcie wielkiej wygranej dając przy okazji świetną zabawę.

Na czym polegają turnieje w Blackjack?

W odróżnieniu od tradycyjnej gry Blackjack, gdzie grasz tylko przeciwko krupierowi, turnieje pozwalają graczom konkurować ze sobą! Każdy z graczy jest przydzielony do stołu, startuje z tym samym zakładem – gracze będą grali w określonym czasie lub kolejności. Zwycięzcy z różnych stołów spotykają się ze sobą, by konkurować w finale o główną nagrodę.

Co oznacza „Tournament Entry Fee”?

Większość kasyn wymaga wpłacenia wpisowego przez zawodników, które mimo wszystko w późniejszym czasie wraca do gracza w postaci nagród. Informacja o tym jest dostępna na stronach kasyna, jak i dane o wysokości puli, liczby graczy, puli nagród zależne od wpisowego. Turnieje w 100% zwracające koszta gry, są tymi, na które trzeba zwracać szczególną uwagę! Jeśli nie jesteś pewien, zawsze zapytaj menadżera kasyna albo zwróć się do BOK-u.

Strategia w turnieju Blackjack

Każdy uczestnik turnieju stosuje inną strategie gry. Niektórzy obstawiają duże zakłady na samym początku, tym samym próbując zdobyć prowadzenie na początku rundy, inni wolą bardziej konserwatywne zakłady, obstawiając wysoko, jeśli jest to konieczne. Druga strategia mimo wszystko jest częściej stosowana przez graczy, gdzie każda kolejna runda jest kalkulacja poprzedniej rundy.

Postaraj się upewnić, że wiesz mniej więcej, ile żetonów mają przeciwnicy podczas każdej z rund. Dzięki temu będziesz miał wyobrażenie o sytuacji gry, czy znajdujesz się przed, czy za czołówką. Jeśli pozostajesz w tyle, spróbuj obstawiać większe zakłady, tym samym oszacowując, ile razy jeszcze będziesz musiał wygrać, aby dogonić pozostałych zawodników. Jednak jeśli to ty jesteś w czołówce, możesz dopasować zakłady z zakładami zawodników próbujących Ciebie dogonić.

Ostatnie rozdanie jest najważniejsze – sposób Twojego zakładu będzie zależał od tego czy będziesz obstawiał pierwszy lub ostatni albo, czy będziesz przed, czy za. Większość turniejowych graczy podejmuje decyzję wszystko albo nic co powoduje, że maksymalny zakład w ostatnim rozdaniu decyduje o wygraniu ostatniej rundy. Jeśli musisz obstawiać jako pierwszy i jeśli jeden z twoich przeciwników może Cię złapać poprzez dokonania maksymalnego zakładu (tym samym wygrywając rozdanie), powinieneś obstawić wystarczająco wysoki zakład. Natomiast, jeśli nikt nie jest w stanie Ciebie dogonić poprzez położenie na stół wszystkich swoich żetonów, wówczas staraj się obstawiać minimalnie. Najlepszą pozycją w ostatnim rozdaniu jest stawianie zakładów jako ostatni. Pozwoli to na zapoznaniu się z sytuacją, zobaczeniu jak wyglądają zakłady Twoich przeciwników i da możliwość na obliczenie ich końcowego kapitału, zakładając, że wygrają w finałowym rozdaniu. Na tej podstawie musisz obstawiać odpowiednio wysoko, aby zakończyć grę z wystarczająco dużą sumą pieniędzy.

kasyno bez blokad dns